Podporné akcie pre rozvoj na trhovisku - Nadácia 858

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

PROGRAMY > AKTIVITY > PODPORNÉ AKCIE

  VIDEOREPORTÁŽ
                TV REDUTY

                        
z piatka 11. Júla 2014

PODPORNÁ AKCIA PRE ROZVOJ REMESLA A SLOBODNÉHO PODNIKANIA SPIŠSKÁ NOVÁ VES na TRHOVISKU

Verejná zbierka registračné číslo: 805-2014-08579 sa uskutočnila v termínoch 11. Júla, 8. Augusta a 12. Septembra 2014 v čase od 9:00 do 17:00 v priestoroch trhoviska tkz. staré nástupište, na Radničnom námestí v Spišskej Novej Vsi.


Po dohode s primátorom mesta Spišská Nová Ves sme v mesiaci Júl úspešne zorganizovali našu prvú podpornú akciu v priestoroch trhoviska. Akciu sme v spolupráci s mestom spropagovali cez Ičko, informátor mesta, kde sme obyvateľov mesta informovali o konaní plánovaných podporných akcií. V ústrety nám vyšla aj miestna televízia TV Reduta. Kedže sme chceli mestu výjsť v ústrety a byť nápomocní, tak sme navrhli opravu stolov na trhovisku v spolupráci s brigádnikmi nadácie, aj samotnými tvorcami. Tento rok sme zrenovovali 6 stolov, veríme ale, že v roku 2015 sa nám takto podarí opraviť celé trhovisko a sprijemníme tak predaj nielen tvorcom hand made ale aj predajcom zeleniny či starožitností. Budeme radi ak budeme môcť tieto akcie zopakovať v letných mesiacoch v roku 2015 na trhovisku opäť.
Srdečná vďaka patrí všetkým, ktorí sa prišli pozrieť a podporili kúpou týchto jedinečných výrobkov našu slovenskú . Ďakujeme patrí aj vedeniu mesta Spišská Nová Ves za príležitosť odprezentovať našu domácu tvorbu.
Nadácia 858

PODPORNÁ AKCIA PRE ROZVOJ REMESLA A SLOBODNÉHO PODNIKANIA SPIŠSKÁ NOVÁ VES mesiac JÚL

Ponúkame Vám galériu fotografií z podpornej akcie z dňa 11. Júla 2014, krátke rozhovory s vystavovateľmi,  zákazníkmi  ale aj  partnermi akcií.

PODPORNÁ AKCIA PRE ROZVOJ REMESLA A SLOBODNÉHO PODNIKANIA SPIŠSKÁ NOVÁ VES mesiac AUGUST

Ponúkame Vám galériu fotografií z podpornej akcie z dňa 8. Augusta 2014

PODPORNÁ AKCIA PRE ROZVOJ REMESLA A SLOBODNÉHO PODNIKANIA SPIŠSKÁ NOVÁ VES mesiac SEPTEMBER

Ponúkame Vám galériu fotografií z podpornej akcie z dňa 12. Septembra 2014

 
Hľadaj
Copyright 2016. Všetky práva vyhradené.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky